Aktualności

"MAJONEZY" wspierają dzieciaki

Firma po raz kolejny weźmie udział jako partner w charytatywnym Świątecznym Koncercie SGH. Podczas imprezy będą sprzedawane jej produkty, z których dochód zostanie przeznaczony na Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

ZAPYTANIE OFERTOWE

W związku z ubieganiem się firmy "Majonezy" Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa w Kętrzynie o dofinansowanie w ramach działania 1.4 "Wzór na konkurencję" Programu Operacyjnego Polska Wschodnia - etap 1, zapraszamy do składania ofert na  realizację usługi przeprowadzenia audytu wzorniczego oraz opracowania strategii wizerunkowej.

Rozszerzamy dystrybucję!

Od listopada Piernik Kętrzyński będzie dostępny w supermarketach sieci Tesco i Mila w całej Polsce. Ciasto oraz Majonez Kętrzyński klienci znajdą również w 400 dyskontach Biedronka.

 

Produkty z Kętrzyna w nowych etykietach

Zmiana wizualna dotyczy „Majonezu Kętrzyńskiego” i jego odmian smakowych. – Chcemy, żeby klienci bez problemu identyfikowali wszystkie produkty naszej firmy – mówi prezes Waldemar Pokojski.

Majonez Kętrzyński bez glutenu

Zimne sosy z Kętrzyna są pozbawione składnika nietolerowanego przez osoby cierpiące na celiakię. – Z myślą o tej grupie konsumentów zwracamy uwagę na to, aby nasze produkty nie zawierały glutenu – mówi prezes firmy.

 « Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna »  Ostatnia