Aktualności

ZAPYTANIE OFERTOWE

W związku z realizacją projektu pt: Rozwój firmy „Majonezy” Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa w Kętrzynie z wykorzystaniem wzornictwa – wdrożenie strategii wzorniczej, dofinansowanego z funduszy europejskich w ramach działania 1.4 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, Wzór na konkurencję, zapraszamy do składania ofert na wykonanie usług doradczych.

Jesteśmy w finale „Dobroczyńcy Roku”!

Nasza firma została nominowana do prestiżowej nagrody za wspieranie akcji charytatywnych. Kapituła doceniła markę za angażowanie się w pomoc Fundacji „Przyszłość dla dzieci”.

Kup majonez, pomóż chorym dzieciom

Od 20 października do 31 grudnia klienci znajdą w sklepach specjalną edycję Majonezu Kętrzyńskiego. Część dochodu z jego sprzedaży będzie przeznaczona na rzecz podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Niespodzianka dla Paranienormalnych


Artyści przyznali, że są wielkimi fanami naszego majonezu. Dlatego podczas kabaretowej gali w Kętrzynie, wręczyliśmy im smaczne upominki. Nie kryli radości i zaskoczenia.

„MAJONEZY” na The BBQ Festival!

Zwycięzcy zawodów w grillowaniu w Mrągowie, otrzymają nagrody ufundowane przez spółdzielnię z Kętrzyna. Zapraszamy do udziału w imprezie!

 

 « Poprzednia 1 2 3 4 Następna »  Ostatnia