Aktualności

Zapytanie ofertowe nr 2 - uzupełnienie

W nawiązaniu do zapytania ofertowego na zakup automatycznej maszyny pakującej będącej elementem wdrażania strategii wzorniczej dla firmy „Majonezy” Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa w Kętrzynie informujemy, że w przedmiotowym zapytaniu zabrakło dwóch dodatkowych informacji. 

Zapytanie ofertowe nr 1 - uzupełnienie

W nawiązaniu do zapytania ofertowego na realizację usług doradczych związanych z projektowaniem wzorniczym dla firmy „Majonezy” Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa w Kętrzynie informujemy, że w przedmiotowym zapytaniu zabrakło dwóch dodatkowych informacji.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 2

W związku z realizacją projektu pt: Rozwój firmy „Majonezy” Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa w Kętrzynie, zapraszamy do składania ofert na zakup automatycznej maszyny pakującej będącej elementem wdrażania strategii wzorniczej opracowanej w ramach działania 1.4 Wzór na konkurencję Programu Operacyjnego Polska Wschodnia dofinansowanego z funduszy europejskich”.
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

W związku z realizacją projektu pt: Rozwój firmy „Majonezy” Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa w Kętrzynie z wykorzystaniem wzornictwa – wdrożenie strategii wzorniczej, dofinansowanego z funduszy europejskich w ramach działania 1.4 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, Wzór na konkurencję, zapraszamy do składania ofert na wykonanie usług doradczych.

Jesteśmy w finale „Dobroczyńcy Roku”!

Nasza firma została nominowana do prestiżowej nagrody za wspieranie akcji charytatywnych. Kapituła doceniła markę za angażowanie się w pomoc Fundacji „Przyszłość dla dzieci”.

 1 2 3 Następna »  Ostatnia