Gustus

 

Od wielu lat jesteśmy zaufanym wytwórcą wysokiej jakości produktów kulinarnych, jakimi są sosy zimne. W ramach oferty opracowaliśmy autorską linię skierowaną do profesjonalnych odbiorców B2B, m.in. producentów sałatek, sosów i dodatków. Specjalizujemy się również w dystrybucji do przedstawicieli branży gastronomicznej i hotelarskiej.

Produkty  firmowane marką GUSTUS HoReCa powstają w oparciu o nasze tradycyjne, oryginalne receptury, ale są wśród nich też zupełnie nowe propozycje, niedostępne w sprzedaży detalicznej.  Wszystkie powstają w nowoczesnej hali przy zachowaniu najbardziej restrykcyjnych norm.

Jesteśmy  bardzo elastyczni i staramy się  dopasować opakowania i asortyment do wymagań naszych partnerów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego oczekiwania i potrzeby biznesowe. Gwarantujemy sprawną realizację zamówień. Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i przygotuje najbardziej optymalne rozwiązania.

GUSTUS HoReCa to doskonałe smaki w ekonomicznych opakowaniach i konkurencyjnej cenie. Satysfakcja odbiorców jest dla nas najważniejsza. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. 

 

PRODUKTY MARKI GUSTUS HORECA 

 

Nazwa i opis produktu Termin przydatności w miesiącach Rodzaj opakowania Jednostki miary
Majonez bazowy 3 luz 1kg
Majonez stołowy 4 beczka 110kg
Majonez stołowy o zaw. tłuszczu 67% 4 butelka 1kg
Majonez sałatkowy 6 wiaderko 3kg
Majonez lekki 4
Majonez o smaku chrzanowym 4 5kg
Majonez o smaku czosnkowym 4 10kg
Majonez do dekoracji 4 worek 3kg
Majonez ekonom. B o zawart. tłuszczu 30% 4 5kg
Majonez o zawart. tłuszczu 80% 4 10kg
Musztarda stołowa 6 wiadro 3kg
Musztarda sarepska 6 5kg
Musztarda o smaku chrzanowym 6 10kg